Bizi Takip Edin

SPOR

Bu akşam hangi futbol maçları var?

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bugün 27 ocak pazar. İşte bugünün maçları ve tv’de spor programları.

13:30 BeIN Sports 1 – Ç.Rizespor – Akhisarspor (Canlı)

13:30 TRT Spor – Sarıyer – Sakaryaspor (Canlı)

14:00 BeIN Sports 2 – Valladolid – Celta Vigo (Canlı)

14:30 BeIN Sports 3 – Chievo – Fiorentina (Canlı)

15:25 TRT Spor – Spor Haftasonu

16:00 BeIN MAX1 – Giresunspor – Osmanlıspor (Canlı)

16:00 BeIN MAX2 – Altay – Afjet Afyonspor (Canlı)

16:00 BeIN Sports 1 – Konyaspor – Antalyaspor (Canlı)

17:00 BeIN Sports 3 – Atalanta – Roma (Canlı)

17:00 BeIN Sports 4 – Parma – SPAL (Canlı)

17:30 TV+ Bundesliga – Bayern Münih – Stuttgart (Canlı)

18:00 BeIN Sports 1 – beIN FC

19:00 BeIN Sports 4 – Amiens – Lyon (Canlı)

19:00 BeIN MAX1 – Balıkesirspor – Eskişehirspor (Canlı)

Sivasspor – Trabzonspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

19:00 BeIN Sports 1 – Sivasspor – Trabzonspor (Canlı)

20:00 BeIN Sports 3 – Torino – Inter (Canlı)

20:00 TV+ Bundesliga – Düsseldorf – Leipzig (Canlı)

20:30 BeIN MAX2 – Real Sociedad – Huesca (Canlı)

20:30 BeIN Sports 2 – Athletic Bilbao – Real Betis (Canlı)

20:45 TRT Spor – Stadyum

21:00 BeIN Sports 1 – beIN FC

22:15 BeIN Sports 1 – beIN Extra Time

SPOR

Grekoromen Güreş Milli Takımı’ndan rekor

Umut Doğan Yıldız

-

Grekoromen Güreş Milli Takımı, Matteo Pellicone Memorial Turnuvası’nda 3 altın, 4 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 10 madalyaile şampiyon oldu.

Takım halinde milli takımımızın şampiyon olduğu turnuvada, Macaristan 1 altın, 4 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya ile ikinci, Güney Kore 2 altın ve 3 bronz olmak üzere 5 madalya ile üçüncü, Rusya ise 2 altın ve 1 bronz olmak üzere 3 madalya ile dördüncü sırada yer aldı.

Devamı

SPOR

Makaralı Yay Milli Takımımız finalde

Umut Doğan Yıldız

-

Makaralı Yay Erkek Milli Takımı, Okçuluk Dünya Kupası 3. ayak yarışmalarında finale çıktı.

Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde devam eden organizasyonda Evren Çağıran, Süleyman Araz ve Muhammed Yetim’den oluşan Makaralı Yay Erkek Milli Takımı, son 16 turunda Tayvan’ı 238-230, çeyrek finalde ABD’yi 236-235, yarı finalde de Hindistan’ı 234-233 geçerek adını finale yazdırdı.

Milli takım, finalde Danimarka ile 25 Mayıs Cumartesi günü karşılaşacak.

Devamı

SPOR

Milliler Sırbistan’ı 3-0 yendi

Umut Doğan Yıldız

-

2019 FIVB Voleybol Uluslar Ligi’nde mücadele eden A Milli Kadın Takımı, ilk haftanın üçüncü ve son maçında Sırbistan’ı 3-0 mağlup etti.

Ligin Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen ilk haftasının son maçında ev sahibi ülke ile karşılaşan A Milli Takım, rakibini 25-19, 25-23 ve 25-20’lik setlerle 3-0 yenerek turnuvada üçte üç yaptı.

TVF Başkent Voleybol Salonu’nun ev sahipliği yapacağı ikinci haftada milli takımın maç programı şöyle:

28 Mayıs Salı:

17.30 Türkiye-Japonya

29 Mayıs Çarşamba:

17.30 Almanya-Türkiye

30 Mayıs Perşembe:

17.30 Türkiye-Rusya


Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com