Bizi Takip Edin

SPOR

Bu akşam hangi futbol maçları var?

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bugün 27 ocak pazar. İşte bugünün maçları ve tv’de spor programları.

13:30 BeIN Sports 1 – Ç.Rizespor – Akhisarspor (Canlı)

13:30 TRT Spor – Sarıyer – Sakaryaspor (Canlı)

14:00 BeIN Sports 2 – Valladolid – Celta Vigo (Canlı)

14:30 BeIN Sports 3 – Chievo – Fiorentina (Canlı)

15:25 TRT Spor – Spor Haftasonu

16:00 BeIN MAX1 – Giresunspor – Osmanlıspor (Canlı)

16:00 BeIN MAX2 – Altay – Afjet Afyonspor (Canlı)

16:00 BeIN Sports 1 – Konyaspor – Antalyaspor (Canlı)

17:00 BeIN Sports 3 – Atalanta – Roma (Canlı)

17:00 BeIN Sports 4 – Parma – SPAL (Canlı)

17:30 TV+ Bundesliga – Bayern Münih – Stuttgart (Canlı)

18:00 BeIN Sports 1 – beIN FC

19:00 BeIN Sports 4 – Amiens – Lyon (Canlı)

19:00 BeIN MAX1 – Balıkesirspor – Eskişehirspor (Canlı)

Sivasspor – Trabzonspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

19:00 BeIN Sports 1 – Sivasspor – Trabzonspor (Canlı)

20:00 BeIN Sports 3 – Torino – Inter (Canlı)

20:00 TV+ Bundesliga – Düsseldorf – Leipzig (Canlı)

20:30 BeIN MAX2 – Real Sociedad – Huesca (Canlı)

20:30 BeIN Sports 2 – Athletic Bilbao – Real Betis (Canlı)

20:45 TRT Spor – Stadyum

21:00 BeIN Sports 1 – beIN FC

22:15 BeIN Sports 1 – beIN Extra Time

SPOR

Türk sporcular Rusya’ya gidiyor

Umut Doğan Yıldız

-

Rusya’nın Krasnoyarsk kentinde 2-12 Mart tarihlerinde düzenlenecek 29. Kış Üniversite Oyunları için Türkiye’yi 14 sporcu temsil edecek.

29. Kış Üniversite Oyunları, 2-12 Mart tarihlerinde Rusya’nın Krasnoyarsk kentinde yapılacak.

Üniversite Sporları Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Türkiye’yi oyunlarda alp disiplini, kayaklı koşu, artistik buz pateni ve kısa mesafe sürat pateni olmak üzere 4 branşta, 9’u erkek toplam 14 sporcu temsil edecek.

Bu yıl 29’uncusu düzenlenecek oyunlarda ülkemizi temsil edecek sporcularımızın isimleri şu şekilde:

Kayaklı koşu: Hamza Dursun, Ömer Ayçiçek, Ayşenur Duman, Zozan Malkaç

Alp disiplini: Nihat Enes Limon, Özlem Çarıkçıoğlu, Kaan Şamgul, Sıla Kara

Kısa mesafe sürat pateni: Davut Tahtacı, Fırat Yardımcı, Fatih Aydem, Tunay Şimşek

Artistik buz pateni: Burak Demirboğa, Sinem Kuyucu

Devamı

SPOR

21 Şubat Perşembe TV’de maçlar

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 21 Şubat Perşembe. İşte bu akşamın maçları ve TV’de spor programları.

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 BeIN Haber – beIN Manşet

13:00 BeIN Haber – Gün Ortası

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

20:00 A Spor – Avrupa Ligi Özel

20:55 beIN Sports 1 – Zenit – Fenerbahe (CANLI)

20:55 A Spor – Skorbord

20:55 beIN Sports 4 – Arsenal – BATE (CANLI)

20:55 beIN Sports MAX 1 – Valencia – Celtic (CANLI)

20:55 beIN Sports MAX 2 – Napoli – Zürih (CANLI)

22:45 A Spor – Avrupa Ligi Özel

Devamı

SPOR

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 tur

Umut Doğan Yıldız

-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı turnuvasında bugün ve yarın yapılacak 4 karşılaşmayla son 16 turu ilk ayağı tamamlanacak.

19 Şubat:

Olympique Lyon (Fransa) – Barcelona (İspanya)

Liverpool (İngiltere) – Bayern Münih (Almanya)

20 Şubat:

Atletico Madrid (İspanya) – Juventus (İtalya)

Schalke 04 (Almanya) – Manchester City (İngiltere)

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com