Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

BİR AİLEYLE YAŞAYAN ASLANIN FANTASTİK HİKAYESİ

-

 

Yapabileceğimiz tek şey “Eh 70’ler böyleydi!” demek.

Hikaye 1969 yılında ikisi de oyuncu olan Tippi Hedren ve Noel Marshall’un hayatlarında geçiyor. Afrika gezilerinde terk edilmiş bir evde, bir grup gururlu aslanla karşılaşan ikili, bu büyük kedi türlerinin korumaya alınması için film çekmeye karar veriyor.

Filmin çekim öncesi araştırma döneminde, çift hayvan uzmanlarından özel dersler alarak, ekran önünde bu dev yırtıcılarla olabildiğince vakit geçirip, nasıl davranacaklarını öğrenmek için çalışmalar yapıyorlar.

Bu dönemde aile onlarla yaşaması için bir aslan evlat edinmeye karar veriyor. Bu az bulunan fotolarda Aslan Neil ve onu evlat edinen ailesini görüyoruz. Fotoğraflarda Tippi ve Noel çifti dışında, kızları Melanie’yi de görüyoruz. Melanie’yi tanıyorsunuz, Griffith. Evet ünlü oyuncu Melanie Griffith! Fotoğraflarda devasa aslanı evin birçok köşesinde uysal bir şekilde görüyoruz. Çocukların vücutlarını ağzında tutarken, buzdolabını karıştırırken ve aile tarafından bir yastık olarak kullanılırken.

Genç Melanie Griffith’i havuz kenarında aslanla oynarken ve yatağında beraber uzanırken de görebiliyoruz.

‘Roar’ (Kükreme) ismi verilen fotoğrafların derlendiği ve ailenin Aslan Neil ile geçirdiği 10 yılı anlatan iş ortaya çıktı. Tippi halen hayatta ve ihmal edilmiş 70 egzotik hayvanla beraber yaşamaya devam ediyor.

1

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler