Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

BAŞTAN ÇIKARAN SİHİRLİ SÖZCÜKLER

-

 

Tutku dolu bu altı cümleyle geceyi yatak odasında sonlandırmayı garantileyin.

1Akşam yemeği için rezervasyon yaptırdınız. En sevdiğiniz gömleği kuru temizlemeden aldınız. Hatta belki de evi derleyip topladınız. Kısacası mükemmel randevu için hazırsınız. Ne var ki erkekler, en titiz planda bile kilit bir alanı atlama gafletinde bulunuyor: Kadınların dizlerinin bağını çözecek cümleleri sarf etmek. Doğru kelime ve jestlerle her şeyin istediğiniz gibi gitmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde hatalı bir cümleyle her şeyi berbat da edebilirsiniz. İyisi mi, doğaçlayıp işi şansa bırakmayın. Ateşli bir gece için yatak odasının kapısını açacak 6 sihirli cümle bizden, gerisini getirmek sizden.

“Büyük bir hata yaptım, sence nasıl telafi etmeliyim?”

İşte bir taşla iki kuş vurmanızı sağlayacak etkili bir cümle. Birincisi, yaptığınız bir hatayı kabul ediyorsunuz. Belki bir dostunuzun sırrını başkasına anlattınız veya iş yerinde bir projeyi
zamanında bitiremiyorsunuz. Suçunuzu ona itiraf etmek sizi kırılgan ve korunmaya muhtaç göstereceği için, içgüdüsel olarak sizi kollarına almak isteyecek. İkincisi, akıl danışarak fikirlerine
ve düşüncelerine nasıl değer verdiğinizi gösteriyorsunuz. Bu şefkat ve güven kombinasyonu, onda işleri düzeltmek ve sizi mutlu etmek için istek uyandıracak. Bunun için erotik yollara da başvurabilir.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler