Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

Basketbolda 4 ligin maç programı

SPOR

Basketbolda 4 ligin maç programı

-

 

Basketbolda 4 ligin maç programlarını derledik.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

5 Nisan Cuma:

19.00 Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Afyon Belediyespor (Sakarya)

6 Nisan Cumartesi:

15.15 Türk Telekom-Pınar Karşıyaka (Ankara)

17.30 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-TOFAŞ (Gazanfer Bilge)

7 Nisan Pazar:

13.00 Fenerbahçe Beko-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Anadolu Efes-Bahçeşehir Koleji (Sinan Erdem)

17.30 Banvit-Galatasaray Doğa Sigorta (Banvit Kara Ali Acar)

8 Nisan Pazartesi:

20.00 Darüşşafaka Tekfen-Beşiktaş Sompo Japan (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

6 Nisan Cumartesi:

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Canik Belediyespor (Menderes)

14.00 OGM Ormanspor-Beşiktaş (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Galatasaray-BOTAŞ (Ahmet Cömert)

14.00 Çukurova Basketbol-İzmit Belediyespor (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Bodrum Binnaz Karakaya)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Fenerbahçe (Kadir Has Kongre Merkezi)

7 Nisan Pazar:

16.00 İstanbul Üniversitesi-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

5 Nisan Cuma:

16.00 OGM Ormanspor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Semt77 Yalova Belediyespor (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

6 Nisan Cumartesi:

14.30 Finalspor-Petkimspor (Bursa Atatürk)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (Muradiye)

17.00 Edirnespor-Karesispor (Mimar Sinan)

17.00 Konyaspor-Ankara DSİ (Selçuklu Belediyesi)

7 Nisan Pazar:

13.30 Bandırma Kırmızı-Akhisar Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

5 Nisan Cuma:

13.30 Nesibe Aydın-A Koleji (TOBB ETÜ)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbulgücü (Yeni Artuklu)

16.30 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Elazığ İl Özel İdare (Prof. Dr. Turgay Atasü)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Mersin Üniversitesi (Edip Buran)

6 Nisan Cumartesi:

14.00 Akdeniz Üniversitesi-Edremit Belediyesi Gürespor (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

7 Nisan Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-Urla Belediyespor (Ahmet Cömert)

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Yalova VİP Gençlik (Yıldırım Şahin Başol)

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Avrupa Ligi’nde 2. eleme turu için geri sayım

-

UEFA Avrupa Ligi’nde 2. eleme turu 23 Temmuz Salı günü başlayacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasında 23 Temmuz Salı günü başlayacak 2. eleme turu ilk maçları, 25 Temmuz Perşembe günü son bulacak.

Takımlarımızdan Yeni Malatyaspor, eleme turundaki rakibi Slovenya temsilcisi Olimpija Ljubljana ile ilk maçını perşembe günü saat 20.00’de Malatya’da oynayacak.

92 takımın mücadele edeceği turdaki rövanş karşılaşmaları ise 30-31 Temmuz ile 1 Ağustos tarihlerinde oynanacak.


Devamı

SPOR

Büşra Ün şampiyon oldu!

-

Milli sporcu Büşra Ün, İtalya’da düzenlenen 7. Citta di Firenze Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası’nda tek kadınlarda şampiyon oldu.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Floransa kentinde gerçekleştirilen organizasyonda tek kadınlarda 5 sporcu mücadele etti.

Milli tenisçi Büşra Ün, Büyük Britanya’dan Cornelia Oosthuizen’i 2-1, Fransız Zoe Maras, İtalyan Giulia Valdo ve Maria Paola Tolu’yu 2-0’lık skorlarla mağlup ederek turnuvayı teklerde ilk sırada tamamlayarak şampiyon oldu.

Devamı

SPOR

Bu akşam TV’de hangi maçlar var?

-

Bu akşam TV’de hangi maçlar var? İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

22 TEMMUZ PAZARTESİ

12:30 TRT Spor – Gündem Futbol

14:00 Tivibu Spor – Her Gün Spor

16:00 TRT Spor – Transfer Günlüğü

17:00 Sports Tv – Spor 360

18:00 Tivibu Spor – Her Akşam Spor

19:30 Spor Smart – Fenerbahçe – Wolfsburg (CANLI)

21:00 Tivibu Spor – Transfer Market

21:00 TRT Spor – Transfer Gündemi

23:00 Tivibu Spor – Her Gece Spor

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com