Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

BAŞARI KASLARINIZI GÜÇLENDİRİN

-

 

Altı antrenman sizi kısa sürede kurumsal bir alfa erkeğine dönüştürebilir.

2-kopya-kopya

Picture 1 of 7

Bazen kendinizi yorgun ve bitkin hissediyor, ofisteki prestijli ve güçlü adamlara bakıp iç geçirirken mi yakalıyorsunuz? Bugün bu adamlardan biri olmanın çok da zor olmadığını anlayacağınız gün olarak tarihe geçecek. Bugün siz de o insanların arasına katılacaksınız. Nasıl mı?

İş hayatınızı şöyle bir gözden geçirin. Bir tarafta sürekli çalışan, her gördüğünüzde bir yere koşuşturan, ancak kariyer anlamında bunların hiç karşılığını alamayan insanlar vardır. Bu insanların ne kadar çalışırlarsa çalışsın, çok önemli yerlere gelemeyeceklerini bilirsiniz.

Diğer taraftaysa her geçen gün bir şeyler öğrenen, kendine güvendiği her halinden belli olan insanlar vardır. Bu kişiler belki ilk örnekteki insanlardan daha fazla efor sarf etmez ama daha etkin çalıştıkları kesindir. İşle ilgili konuşmaya başladıklarında da kendilerini dinletirler.

Aynen spor salonundaki gibi değil mi? Spor salonunda sadece 40 dakika çalışarak vücudu anatomi atlasına benzeyen adamla, saatler harcamasına rağmen hala baklavalarına kavuştuğu günlerin hayalini kuran adamın arasındaki fark da buna çok benziyor. Siz ikinci gruba dâhil olmak istemiyorsanız, kariyerinizin her bölümünü ayrı bir kas grubu olarak düşünmeli ve onları sabırla geliştirmelisiniz. Sabırla lafının altını çizmek istiyorum çünkü acele etmek nasıl sporda sakatlıklara yol açıyorsa, burada da mutlaka beraberinde zorluklar getirecektir. Evet anlaştıysak, antrenman programına geçebiliriz.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler