Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

BABA DEDİĞİN BÖYLE OLUR: FOTOĞRAFÇI BABA DOWN SENDROMLU OĞLUNU UÇURDU

-

 

1 yaşındaki William (Wil) Lawrence ailesinin en küçüğü. Abi ve ablalarından biraz farklı doğmuş olması onun önünü kesecek değil! Will Down Sendromu’na sahip fakat babası Alan’ın marifeti ve biraz photoshop sihiri ile uçabiliyor!

Amerika’nın Utah şehrinde eşi ve 5 çocuğuyla (1’i daha yoldaymış) buluşan Alan fotoğrafları ileride Will için ilham olsun diye yaratmış: “Bu fotoğraflar benim için özel bir anlama sahip çünkü çekerken Will’in ileride yaşayabileceği farklı problemleri düşündüm. Amacım engellerine rağmen onu kafasına koyarsa hiç bir şeyin durduramayacağını göstermekti.” Fotoğrafları Will’i tutarken kendisini silerek hazırlamış.

Alan aynı zamanda ‘Bringing the Light’ isimli bir proje hazırlıyor ve Down Sendromu’na sahip çocuklar ve aileleler için ilham verici ve destekleyici bir kampanya yaratmaya çalışıyor. Projelendirmeyi de Kickstarter sitesi üzerinden gerçekleştireceğini söylüyor.

Baba gibi baba böyle olmalı. Biz de Alan’la gurur duyuyor ve bu durumu yaşayan aileleri destekliyoruz.

İşte babanın blogu ve instagramı: http://thatdadblog.com/https://instagram.com/thatdadblog/

1

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler