Bizi Takip Edin

SPOR

Atletizm Şampiyonası’nda 17 madalya

Umut Doğan Yıldız

-

 

Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı Balkan U20 Salon Atletizm Şampiyonası’nda milli atletlerimiz, 8’i altın toplamda 17 madalya kazandılar.

Türkiye, Balkan 20 Yaş Altı Salon Atletizm Şampiyonası‘nda 8 altın, 3 gümüş ve 6 bronz olmak üzere 17 madalya kazandı.

İstanbul’daki Ataköy Atletizm Salonu‘nda düzenlenen şampiyonada;

Kadınlarda Tuğba Toptaş (800 metre), İnci Kalkan (1500 metre), Urkuş Işık (3000 metre), Rümeysa Ökdem (yüksek atlama), Mesure Tutku Yılmaz (sırıkla atlama), Pınar Akyol (gülle atma),

Erkeklerde Ayetullah Aslanhan (3000 metre) ve Alperen Karahan (gülle atma) altın madalyanın sahibi oldu.

Kadınlarda Nefise Karatay (60 metre engelli), erkeklerde Berke Akçam (400 metre) ve Mehmet Körpe (1500 metre) gümüş, Batuhan Çakır (üç adım), Bedirhan Alpagu (yüksek atlama), erkekler 4×400 metre bayrak takımı, Burhan Görüroğlu (1500 metre), Mustafa Polat (800 metre) ve Umut Uysal (60 metre) bronz madalya kazandı.

Continue Reading
Advertisement

SPOR

24 Nisan Çarşamba TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 24 Nisan Çarşamba. İşte bugünün maçları ve spor programları.

10:45 TRT Spor – Süper Lig Panorama

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:00 TRT Spor – Gündem Futbol

20:00 A Spor – Akhisarspor – Ümraniyespor (Ziraat Türkiye Kupası)

20:30 beIN Sports 1 – A.Madrid – Valencia

21:00 S Sport – Premier Panorama

21:40 TRT Spor – Milan – Lazio (İtalya Kupası)

21:45 beIN Sports 2 – Wolverhampton – Arsenal

22:00 S Sport – Manchester United – Manchester City

22:30 beIN Sports 1 – Levante – R.Betis

23:30 TRT Spor – Premier Futbol

Devamı

SPOR

22 Nisan Pazartesi TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 22 Nisan Pazartesi. Bugün de dopdolu bir listeyle karşınızdayız. İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

07:00 TRT Spor – İlk Baskı

07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün

07:00 A Spor – Sabah Sporu

10:00 A Spor – Taraftar Konuşuyor

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu

14:30 beIN Sports 2 – Portsmouth – Coventry (CANLI)

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

17:00 beIN Sports 1 – Stoke City – Norwich City (CANLI)

17:00 beIN Sports 2 – Oldham – Mansfield (CANLI)

18:30 TRT Spor – Futbol Anadolu

19:00 beIN Sports MAX 1 – Balıkesirspor – Karabükspor (CANLI)

19:00 beIN Sports Haber – beIN Final

19:15 beIN Sports 4 – Brentford – Leeds United (CANLI)

20:00 beIN Sports 1 – Sivasspor – Beşiktaş (CANLI)

20:00 beIN Sports 2 – Napoli – Atalanta (CANLI)

20:00 A Spor – Skorbord

21:30 S Sport 2 – Wolfsburg – Eintracht Frankfurt (CANLI)

21:45 beIN Sports Haber – Haftanın Gündemi

21:45 beIN Sports MAX 1 – Paris FC – Valenciennes (CANLI)

22:00 TRT Spor – Yüz Yüze Futbol

22:00 A Spor – Takım Oyunu

22:00 S Sport – Chelsea – Burnley (CANLI)

23:45 TRT Spor – Spor Artı

23:45 Beyaz TV – Derin Futbol

Devamı

SPOR

İşte UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finalistler

Umut Doğan Yıldız

-

UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale Arsenal, Valencia, Eintracht Frankfurt ve Chelsea yükseldi.

UEFA Avrupa Ligi’nde gecenin sonuçları ve yarı finale yükselen takımlar:

Chelsea (İngiltere) – Slavia Prag (Çekya) (1-0) – (4-3)

Eintracht Frankfurt (Almanya) – Benfica (Portekiz) (2-4) – (2-0)

Valencia (İspanya) – Villarreal (İspanya) (3-1) – (2-0)

Napoli (İtalya) – Arsenal (İngiltere) (0-2) – (1-0)

Yarı final eşleşmeleri ise şu şekilde:

Eintracht Frankfurt – Chelsea 

Arsenal – Valencia  

UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçları 2 Mayıs’ta, rövanş maçları ise 9 Mayıs’ta oynanacak.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com