Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

ARTIS HİLLSİDE CİTY CLUB’DA

Umut Doğan Yıldız

-

 

Akademik spor araştırma enstitüleri ile işbirliği içinde tasarlanan ve alanında teknolojik atılım yaratan ARTIS ekipmanları Apple Watch” ile uyumlu çalışıyor. ARTIS ekipmanlarıyla Netflix dizileri, YouTube videoları da izlenebiliyor.

Chelsea, Inter gibi futbol takımları ve Rafael Nadal, Christiano Ronaldo gibi dünyaca ünlü sporcuların egzersizlerini gerçekleştirdikleri Techonogym ARTIS ekipmanları, eşsiz tasarım estetiği ve teknolojik özellikleri ile öne çıkıyor. Türkiye’de spor kulüplerinde ilk kez Hillside City Club Etiler’de spor yapabileceğiniz ARTIS ekipmanları, spor otoriteleri tarafından “ezberbozan” olarak tanımlanıyor. Son teknoloji ürünü bu ekipmanlar, egzersizlerin verimliliğini artırırken sunduğu kullanıcı dostu özellikleri ile de eşsiz bir deneyim sunuyor.

Spor teknolojilerinde atılım yaratan ARTIS ekipmanları “unity” ekran özelliği sayesinde kullanıcı dostu ve eşsiz bir egzersiz deneyimi sunuyor. Kullanıcıların “Mywellness” platformuna girerek kişisel antrenman verilerine ulaşmasına, sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmasına da olanak sağlıyor. Antrenman esnasında yakılan kalori, kat edilen mesafe, hız ve tempo gibi verilerin aktarımını yapabilen Technogym ARTIS serisi ekipmanların sunduğu mükemmel çözümlerle, bir atlet gibi antrenman yapmak ve performans göstermek mümkün.

 

İlk kez Hillside City Club Etiler’de spor yapabileceğiniz ARTIS’in özellikleri:

Tasarım ve teknolojisi ile ön plana çıkan Technogym ARTIS,

  • Antrenman sırasında Netflix’ten dizi izleme, sosyal medya hesaplarından paylaşım ve YouTube gibi uygulamalara erişim imkanı,
  • Apple Watch uyumu ile yakılan kalori, kat edilen mesafe, hız ve tempo gibi geçmiş egzersiz deneyimini kaydeden teknoloji,
  • Dünyanın farklı pek çok noktasından özel çekimlerle hazırlanmış parkurlarda koşma imkanı,
  • Özel parkurlarda diğer koşubantlarında antrenman yapan sporcularla yarışma imkanı,
  • Fiziksel aktivitenin, ekipmanların ekranlarına enerji olarak geri dönüştürülmesini sağlayarak enerji tüketimini %30 azaltan sistem ,
  • Kullanıcılarına özgür bir kardiyo deneyimi sunan Compasso D’oro (Altın Pergel) ödüllü tasarım,
  • İnteraktif UNITY konsolu ile tamamen kişiselleştirilmiş bir antrenman deneyimi,
  • Antrenman deneyiminde bağlanılabilirlik, sürdürülebilirlik ve tasarımı birleştiren tek ekipman.

https://www.hillsidecityclub.com/

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler