Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

APPLE ŞARJ ADAPTÖRLERİNİ NEDEN TOPLATIYOR?

-

 

apple_kpk

 

Teknoloji dünyası geçtiğimiz günlerde, sansasyon yaratan ve merak uyandıran bir haberle sarsıldı. Apple, özellikle iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4S modelleriyle birlikte kullanıcılara sunulan şarj adaptörlerini aşırı ısınma ve yanma tehlikesi nedeniyle değiştireceğini açıkladı. Bu denli büyük ve tüm kullanıcıları ilgilendiren bu haber bomba etkisi yarattı.

Tükiye dahil 37 ülkeyi ilgilendiren ve kapsayan bu değişim programının bir çeşit “güvenlik riski” nedeniyle başlatıldığı açıklandı. Aşırı ısınan şarj aletlerinin yangınlara yol açabileceği endişesi Apple’ı böyle bir karara itti. Eğer siz de “Model A1300” seri numaralı şarj adaptörünü kullanıyorsanız, aşırı ısınma sorunu ile karşılaşmıyor olsanız dahi Apple’ın bu değişim programından yararlanabilirsiniz.

Etkilenen adaptörü, bu programa dahil olan bir AppleStore’a ya da Apple yetkili servis sağlayıcısına götürüp değişim yapabiliyorsunuz.

Teknoloji dünyası bu mevzu hususunda ikiye bölünmüş durumda: Bu kadar büyük bir firmanın böylesine büyük bir hata yapmış ve bu hatayı bunca zamandır düzeltmemiş olmasına itiraz edenler bir yanda, bu kadar yüksek maliyetli bir değişim programını yürürlüğe sokmanın cesaret ve iyi niyet gerektirdiğine inanalar bir yanda… Tercihinizi yapın…

apple_sarj_dogru_yanlis

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com