Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

AEROSWIFT TEKNOLOJİYLE NIKE VAPOR ATLETİZM FORMALARI

-

 

Nike’ın AeroSwift teknolojine sahip yeni ve daha hızlı Nike Vapor Atletizm formaları insanın hız potansiyelini arttırmak, aynı zamanda da her sporcu ve aktivitenin özelliklerine hitap etmek için tasarlandı.
1

Nike tasarımcıları, geri dönüştürülmüş polyester kullanılarak, yeni ve hafif Nike AeroSwift teknolojisiyle yapılmış kitler ağırlığı azaltmak için ürünü hafifletiyor ve sadeleştiriyor. Bu performans karışımı, Nike AeroBlades ile birleşerek nefes alabilir, geliştirilmiş bir ağ dokumayla dört taraflı esnek örgüyü eşleştiren ileri bir üretim işlemi yaratıyor. Stratejik bölgelerde kıyafete işlenmiş örneğin, yüzlerce saatlik rüzgar testiyle tanımlanmış Nike AeroBlades, engelleri etkisizleştirmede bugüne kadar ki bütün Nike atletizm formaları daha iyi bir sonuç vererek sporcuyu çevreleyen havayı dağıtıp ve geliştiriyor. Özel olarak kısa mesafe koşucuları için tasarlanmış eski aerodinamik teknolojinin aksine, Nike AeroBlades bütün koşucuları destekliyor.

2

Nike Kreatif Direktörü Ken Black yeni teknolojiyi “Geçmiş yıllarda kısa mesafe koşucularına odaklanmıştık ama bu yıl kısadan orta mesafeye, orta mesafeden maratona bütün koşu türlerine hitap edecek bir yenilik yapmak istedik” diye açıklıyor. Kitin uyarlanabilir olması gözler önüne sergileniyor. Tamamlayıcı ürünler, sporculara bu alanlarda seçenekler sunan uzun/kısa mesafe koşusu ve saha aktiviteleri için özel geliştirilen sporcuların kiti performans şartları ve ihtiyaçları doğrultusunda kendi tercihlerine göre ayarlayabildikleri teknolojik bir yenilik.

3

Nike’ın dikkat dağınıklığını azaltma konusundaki kararlılığı AeroSwift ile sınırlı kalmayarak hem iç hem dış iki taraflı çözüm sunan, topuk çevresi ve tabanın ön tarafı boyunca ağırlığı taşıyan bölgeleri daha iyi saran, böylece adımlarda kaymayı azaltan yeni bir NikeGRIP koşu çorabı geliştirilmesiyle devam ediyor.

4

 

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler