Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

A101 31 Ocak indirimli ürünler!

Umut Doğan Yıldız

-

 

A101 31 Ocak aktüel ürünler kataloğu belli oldu. İşte A101’de 31 Ocak perşembe günü indirimli olarak satışa sunulacak ürünler.

Ocak ayının son haftasına girdik ve bu hafta 31 Ocak Perşembe günü A101’e yeni indirimli ürünler geliyor. Her perşembe, tüketicilerin merakla beklediği A101 aktüel ürünler, yine bu hafta da birbirinden farklı seçeneklerle tüketici karşısına çıkıyor.

Cazip fiyatlarla her hafta tüketicilerin karşısına çıkan A101 marketler zinciri, bu haftaki ürünlerini duyurdu. Bu hafta A101’de hangi ürünler var, A101 perşembe günü indirimli ürünlerle karşınıza çıkıyor.

Kurumun internet sitesinde indirimli ürünlerini duyurmasıyla birlikte, vatandaşlar da, sınırlı sayıdaki bu ürünleri merakla beklemeye başladılar. Bu hafta da birbirinden kullanışlı ve indirimli olan ürünler için hızlı olmak gerekiyor.

A101 aktüel ürünler kataloğunda yine ev aletleri, mutfak gereçleri, teknolojik ürünler tüketicileri bekliyor olacak.

A101 aktüel ürünleri listesini sizin için paylaşıyoruz.

A101 Samsung televizyon fiyatı ne kadar?

A101 aktüel ürünler kataloğunda en dikkat çeken ürün  Samsung 55″ UHD Curved TV olduğu görülüyor.

A101’e kum torbası ve boks eldiveni geliyor

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com