Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

508 HER ZAMANKİNDEN İDDİALI

-

 

Peugeot’nun tam otomatik şanzımanıyla yenilenen 508 1.6 BlueHDi isimli modelini sizin için test ettik.

1Peugeot 508 1.6 BlueHDi Motoru, yenilenen tam otomatik şanzımanı ve özgün tasarımıyla yollara sağlam bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Hem performans, hem konfor hem de çevrecilik açısından oldukça iddialı özellikler barındıran yeni Peugeot 508, markanın imza otomobillerinden biri olmaya aday.

Yüksek Konfor ve Verimlilik
Geçtiğimiz yıllarda farklı tasarımıyla adından söz ettiren Peugeot 508, BlueHDi motor ve EAT6 Tam Otomatik Vites kutusunu birleştiren versiyonuyla çıtayı daha da yükseltmiş. Peugeot’nun yeni 1.6 dizeli artık 120 beygir güç üretiyor. Ayrıca CO2 salınımı 102g/km seviyesine (otomatik şanzıman için) çekilmiş ve AdBlue desteğiyle birlikte diğer zararlı gaz salınımları minimize edilmiş. Sonuç ise yüksek performans ve bugüne kadar üretilen en çevreci Peugeot modeli. Çevre standartlarını ileriye götürmenin yanında, tam otomatik şanzıman ile birleşen Peugeot 508 1.6L BlueHDi EAT6 Tam Otomatik Dizel, sürüş keyfi yanında üst düzey performansı ve karma ölçümde 3,9L/100km’ye ulaşan sınıf lideri düşük yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor. Yeni EAT6 şanzıman hızlı vites
değişiminin yanında, sarsıntısız yüksek sürüş konforu sunuyor ve otomatik vitese mesafeli yaklaşanların bile aklını çeliyor.

Sayfalar: 1 2

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Köpeklerin yüz kasları üzgün görünmek için evrimleşmiş

-

Köpeklerin üzgün bakışları için gereken kasların evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

Köpeklerin masum ya da üzgün bakışlarının insanların ilgisini çekmek için yapıldığı ve evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

ABD Bilim Akademisi’nin yayın organı PNAS’ta yayınlanan araştırma, köpeklerin özellikle kaş kısmında bulunan ve köpeklerin üzgün ya da masum görünmesini sağlayan bu kasların köpeklerin atalarında bulunmadığını, bu kasların zaman içinde insanlara sevimli görünmek için oluştuğunu ortaya koydu.

Devamı

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com