Bizi Takip Edin

SPOR

5 Aralık Çarşamba TV’de spor programları

Umut Doğan Yıldız

-

 

5 Aralık Çarşamba TV’de spor programları, maç listesi merak edenler için her gün güncellenen listemiz bugün de dopdolu.

TV’de hangi maçlar var, maç saatleri, işte karşınızda bugünün maçları!

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

13:00 beIN Haber – Gün Ortası

13:00 A Spor – Keçiörengücü – Galatasaray (CANLI)

14:45 A Spor – Ümraniyespor – 1461 Trabzon (CANLI)

16:00 beIN Sports Haber – İtalya’dan Futbol

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

17:00 A Spor – Boluspor – Van Büyükşehir Belediye (CANLI)

18:00 TRT Spor – Spor Akşamı

18:30 A Spor – Altay – Kayserispor (CANLI)

19:00 beIN Sports – Robinho Özel Röportaj

20:00 beIN Sports Haber – Alo beIN

20:30 TRT Spor – Futbol Aktüel

20:30 A Spor – Adana Demirspor – Medipol Başakşehir (CANLI)

21:00 beIN Sports 1 – Bordeaux – St. Etienne (CANLI)

21:00 beIN Sports 3 – Lyon – Rennes (CANLI)

22:45 beIN Sports 4 – Wolverhampton – Chelsea (CANLI)

22:45 beIN Sports MAX 1 – Everton – Newcastle United (CANLI)

22:45 beIN Sports 2 – Burnley – Liverpool (CANLI)

22:45 beIN Sports MAX 2 – Fulham – Leicester City (CANLI)

23:00 beIN Sports 3 – Tottenham – Southampton (CANLI)

23:30 beIN Sports 1 – Strasbourg – PSG (CANLI)

23:00 A Spor – Son Sayfa

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin rakipleri belli oldu

Umut Doğan Yıldız

-

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu’nda temsilcilerimiz Galatasaray ve Fenerbahçe’nin rakipleri belli oldu.

Sarı-lacivertli takım, Rus temsilcisi Zenit ile mücadele edecek, Galatasaray ise Portekiz ekibi Benfica ile karşı karşıya gelecek.

Son 32 turu ilk maçları 12-14 Şubat, rövanşları ise 20-21 Şubat 2019 tarihlerinde geçekleşecek.

UEFA Avrupa Ligi’nde son 32 turu eşleşmeleri şu şekilde:

Viktoria Plzen (Çekya) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

Club Brugge (Belçika) – Salzburg (Avusturya)

Rapid Wien (Avusturya) – Inter (İtalya)

Slavia Prag (Çekya) – Genk (Belçika)

Celtic (İskoçya) – Valencia (İspanya)

Rennes (Fransa) – Real Betis (İspanya)

Olympiakos (Yunanistan) – Dinamo Kiev (Ukrayna)

Krasnodar (Rusya) – Bayer Leverkusen (Almanya)

Zürih (İsviçre) – Napoli (İtalya)

Malmö (İsveç) – Chelsea (İngiltere)

Shakhtar Donetsk (Ukrayna) – Eintracht Frankfurt (Almanya)

Lazio (İtalya) – Sevilla (İspanya)

FENERBAHÇE – Zenit (Rusya)

Sporting Lizbon (Portekiz) – Villarreal (İspanya)

BATE Borisov (Belarus) – Arsenal (İngiltere)

GALATASARAY – Benfica (Portekiz)

Devamı

SPOR

17 Aralık spor müsabakaları!

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 17 Aralık Pazartesi, bugünün maçları, spor programları listesini sizler için derledik.

11:00 TRT Spor – Spor Manşet 

13:00 TRT Spor – Haber Saati 

14:00 A Spor – Gün Ortası 

14:00 Eurosport – UEFA Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi 

14:00 Tivibu Spor – Her Gün Spor

15:00 Eurosport – UEFA Avrupa Ligi Kura Çekimi 

15:00 A Spor – Spor Gündemi 

16:10 TRT Spor – Gündem Futbol 

17:20 TRT Spor – Genç Spor 

18:00 Tivibu Spor – Her Akşam Spor 

18:00 TRT Spor – Spor Akşamı 

19:30 Tivibu Spor – Orta Nokta 

20:00 TRT Spor – Dakika Skor 

20:00 A Spor – Skorbord 

20:00 beIN Sports 1 – Fenerbahçe – BB Erzurumspor (Canlı)

21:50 TRT Spor – Yüz Yüze Futbol 

22:00 Tivibu Spor – Orta Nokta 

22:00 A Spor – Takım Oyunu 

22:30 beIN Sports 2 – Atalanta – Lazio (Canlı)

23:00 Tivibu Spor – Her Gece Spor 

23:00 beIN Sports 3 – Alaves – Athletic Bilbao (Canlı)

23:30 TRT Spor – Spor Artı 

Devamı

SPOR

Bugün hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 14 Aralık Cuma, bugünün maçları, spor programları listesini sizler için derledik.

10:00 beIN Sports Haber – UEFA Avrupa Ligi Özel

10:00 Tivibu Spor – Her Sabah Spor 

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı 

13:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu 

15:00 A Spor – Spor Gündemi 

17:30 TRT Spor – Spor Akşamı

19:00 beIN Sports MAX 1 – İstanbulspor – Ümraniyespor (CANLI)

20:30 beIN Sports 1 – Göztepe – Bursaspor (CANLI)

20:30 TRT Spor – Ajans Saati

21:00 A Spor – Artı Futbol

22:30 TV+ Bundesliga – Nürnberg – Wolfsburg (CANLI)

22:45 beIN Sports MAX 1 – Nice – St. Etienne (CANLI)

23:00 Tivibu Spor – Her Gece Spor

23:00 beIN Sports 2 – Celta Vigo – Leganes (CANLI)

Devamı

Popüler