Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

30 YAŞINI AŞMIŞ ERKEKLERİN YAPMAMASI GEREKENLER

-

 

30’lu yaşlarını geçmiş bir adamsanız, artık bazı huylarınızdan vazgeçmeniz gerek.

cift

1- Güzel Bir Kadının Yanında Utangaç Davranmak

Kendiniz olun. En kötü ihtimalle sizden hoşlanmayacaktır. En iyi senaryo ise: “Hadi sana geçelim” demesi.

2- Müzikte Aşırı Seçici Olmak
Müzik her haliyle güzeldir. Çok fazla seçici davranmaya gerek yok. Spotify’ı açın ve çekinmeden dünyada en çok dinlenen 50 şarkı listesini dinleyin.

3- Arkadaşınızın Taşınmasına Yardım Etmek

Dev kanepeleri ve ev eşyalarını bedava pizza ve bira karşılığında dördüncü kata  taşıdığınız dönemler geride kaldı. Arkadaşınıza artık bir nakliyat şirketiyle anlaşabileceğini hatırlatın.

4-İşi Asmayı Bırakmak

Yaşımız kaç olursa olsun, hastalık bahanesiyle işe gitmeyip evde miskinlik yapmanın zevki hiçbir zaman azalmaz.

5- Dans Pistinden Uzak Durmak
İnsanların sizi fark etmemesi için bir köşede saklanmak, özgüvensiz ergenler için bir seçenek olmaktan öteye gitmemeli.  Muhteşem bir dansçı olmamanız kimsenin umurunda değil, sizin de olmasın. Size gülecek insanlar sadece piste çıkacak cesareti olmayan korkaklar olacak. Onları da zaten boş verin.

6- Doktora Gitmekten Kaçmak
Yaş ilerledikçe sağlık sorunlarını daha çok ciddiye almaya başlamalısınız. Doktora gitmeyi kimse istemez ama konu sağlığınız ise riske girmeye hiç gerek yok.

7- Partide Dağıtmak

Yirmi yaşında bir ev partisinin sabahına sadece boxer’ınızla ve kendikusmuğunuzda uyanmak ilginç bir hikâye olabilir. Ama otuzdan sonrabu sizi tekrar partiye çağrılmayacak bir insan yapar.

8- “İşimden Nefret Ediyorum Ama…” Demek

Ne aması? Hayat çok kısa. Bugün nefret ettiğiniz işiniz bundan on sene sonra sizin için tek seçenek olabilir. Hâlâ şansınız varken yeni seçenekler üretmeye bakın.

9- Interrail’e Çıkmak

Bunun için 20’li yaşların ortasında birçok fırsatınız oldu ve yapmadınız. Keşke yapsaydınız. Ama inanın 30’dan sonra bunu “ölmeden yapılacaklar” listesine eklediğinize pişman olacaksınız. Interrail şartları 20’li yaşlarda eğlenceli olabilir ama 30’lu yaşlarda işkencedir.

slash

10- Gençken Gitar Çalmayı Öğrenmediğiniz İçin Pişman Olmak

Daha iyi bir fikrimiz var. Gitar çalmayı öğrenmeye ne dersiniz?

11- Sosyal Medyada Herkese Laf Yetiştirmek

Kimsenin ama kimsenin sizden siyaset, spor ya da başka bir konuda akıl almaya ihtiyacı yok. Dahası, insanların fikirleri öyle kolay kolay değişmez ve siz anlamsız bir tartışmaya girdiğinizle kalırsınız. Sosyal medyada katılmadığınız bir fikir okuduğunuzda sadece gülün ve geçin.

12- “Ben Asla Porno İzlemem” Demek

Yetişkin bir adamsınız, kimseye sağ elinizi kullanmanıza rağmen farenin neden solda durduğunu açıklamayaçalışmak zorunda değilsiniz. Eğer birinin bununla sorunu varsa,başka bir bilgisayar kullanabilir.

uyku-saati

13- Yatma Saatini Kaçırmamak

Asla “Olmaz, uyku vaktim geldi” cümlesini kurmayın. Evren akşam saat 10’dan sonra da harika fırsatlar sunabilir. Biliyoruz, artık geç yattığınızda ertesi gün çok zor geçiyor. Ama bazı geceler buna değer.

BU KONU, MEN’S HEALTH‘İN ŞUBAT SAYISINDA YER ALMAKTADIR. ŞUBAT SAYIMIZI APP STORE’DAN ÜCRETSİZ OLARAK İNDİRMEK İÇİN: APPLE.CO/1NLO29Z

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler