Bizi Takip Edin

SPOR

24 Kasım maçları saatleri ve kanalları!

Umut Doğan Yıldız

-

 

Süper Lig’de yarın yani 24 Kasım Cumartesi günü oynanacak maçların muhtemel 11’leri;

Alanyaspor-Kayseri spor maçı ne zaman: 24 Kasım Cumartesi

Alanyaspor-Kayseri spor maç saati: 16:00

Alanyaspor-Kayseri spor maçı hangi kanalda: beIN Sports 1 

Alanyaspor kadrosu

Haydar, Baiano, Tzavellas, Merih, Nsakala, Ceyhun, Sackey, Efecan, Lucas, Campos, Cisse
SAKAT: Ufuk, Barış, Mbilla 
CEZALI: Yok.

Kayserispor kadrosu

Muammer – Levent, Sapunaru, Kucher, Atila, Şamil, Rotman, Chery, Mensah, Varela, Umut
SAKAT: Sakıp, Hasan Hüseyin, Oğuzhan, Deniz
CEZALI: Lopes.

Erzurum BB – Antalyaspor maçı ne zaman: 24 Kasım Cumartesi

Erzurum BB – Antalyaspor maç saati: 13:30

Erzurum BB kadrosu

Sehiç, Auremir, Egemen, Lokman, Leo, Scuk, ibrahim, Kone, Özer, Emrah, Sunu
SAKAT: Taylan
CEZALI: Yok.

Antalyaspor kadrosu

Boffin – Sangare, Celutska, Diego, Cissokho, Doğukan, Maicon, Chico , Barrada, Yekta Kurtuluş, Doukara
SAKAT: Charles
CEZALI: Hakan Özmert.

Ankaragücü – Beşiktaş maçı ne zaman: 24 Kasım Cumartesi

Ankaragücü – Beşiktaş maç saati: 19:00

Ankaragücü – Beşiktaş maçı hangi kanalda: beIN SPORTS 1

Ankaragücü kadrosu

Korcan Çelikay – Erdem Özgenç, Bakary Kone (Alihan Kubalas), Yalçın Ayhan, Tiago Pinto, Brice Dja Djedje, Ricardo Faty, Thievy Bifouma, Kenan Özer, Moestafa El Kabir, Kubilay Kanatsızkuş
SAKAT: Johannes Hopf
CEZALI: Yok.

Beşiktaş kadrosu

Karius – Gökhan Gönül, Pepe, Vida, Adriano, Atiba, Medel, Quaresma, Oğuzhan, Ljajic, Güven Yalçın
SAKAT: Babel, Gökhan Töre 
CEZALI: Yok
KADRO DIŞI: Tolgay Arslan.

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Arnavutluk – Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta?

Umut Doğan Yıldız

-

A Milli Futbol Takımımız, Şenol Güneş önderliğinde EURO 2020 Elemeleri’ne Arnavutluk maçıyla başlıyor.

Arnavutluk – Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta? diye merak ediliyordu.  Kritik mücadele saat 22.45’te TRT 1’den canlı olarak yayınlanacak.

Milli heyecan TRT’de bu akşam hayat bulacak. A Milli Futbol Takımımızın, Şenol Güneş önderliğinde 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri’ne adım attığı Arnavutluk maçındaki tek hedefi galibiyet.

Türkiye’nin yer aldığı grupta aynı saatte Andorra-İzlanda ve Moldova-Fransa maçları oynanacak.

Devamı

SPOR

22 Mart Cuma TV’de maçlar

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 22 Mart Cuma. İşte bugünün maçları ve spor programları.

Bugün televizyonda hangi maçlar var?

10:00 A Spor:  Taraftar Konuşuyor
11:00 TRT Spor HD: Spor Manşet
15:00 Laola1 Web TV: Kuzey İrlanda – Bulgaristan Hazırlık Maçı U21
16:00 Laola1 Web TV: Inter – Club Brugge Hazırlık Maçı U19
17:00 Laola1 Web TV: Fiorentina – Parma Hazırlık Maçı U19
17:00 Laola1 Web TV: Nürnberg – Mlada Boleslav Hazırlık Maçı
18:00 Laola1 Web TV: Meksika – İskoçya Hazırlık Maçı U21
19:00 Laola1 Web TV: Rusya – İsveç Hazırlık Maçı U21
20:00 Laola1 Web TV: Arminia Bielefeld – Hannover Hazırlık Maçı
21:00 Laola1 Web TV: Finlandiya – Norveç Hazırlık Maçı U21
22:00 A Spor: Artı Futbol Futbol Programı 
22:30 Almanya FF Youtube: Almanya – Portekiz Hazırlık Maçı U20 
22:45 Idman TV, TRT 1: Arnavutluk – Türkiye UEFA Euro 2020 Elemeleri
22:45 Yayın Yok: İngiltere – Çekya UEFA Euro 2020 Elemeleri
22:45 Yayın Yok: Moldova – Fransa UEFA Euro 2020 Elemeleri 
22:45 Yayın Yok: Portekiz – Ukrayna UEFA Euro 2020 Elemeleri
23:00 La Liga 123 Youtube: Tenerife – Osasuna İspanya La Liga 2
23:00  La Liga 123 Youtube: Deportivo – Almeria İspanya La Liga 2 
23:00 Yayın Yok: Arjantin – Venezuela Hazırlık Maçı 

Devamı

SPOR

21 Mart TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 21 Mart Perşembe. İşte bugünün maçları ve TV’de spor programları.

10:00 A Spor: Dünyadan Futbol

10:00 TRT Spor: Spor Dünyası

10:00 Tivibu Spor: Her Sabah Spor

10:15 NTV: Sporun Not Defteri

11:00 BeIN Haber: beIN Manşet

11:00 TRT Spor: Spor Manşet

11:00 A Spor: Spor Ajansı

13:00 TRT Spor: Spor Bülteni

13:00 BeIN Haber: Gün Ortası

14:00 TRT Spor: Spor Stüdyosu

14:00 Tivibu Spor: Her Gün Spor

15:00 A Spor: Spor Gündemi

16:00 TRT Spor: Haber Saati

16:40 TRT Spor: Gündem Futbol

18:00 Tivibu Spor: Her Akşam Spor

18:00 TRT Spor: Spor Akşamı 

19:00 TRT Spor: Avrupa’nın Paslaşması 

20:00 TRT Spor: Spor Ana Haber

20:20 TRT Spor:: Aktüel Futbol

21:45 TRT Spor: 1.Lig Gündemi

22:30 TRT SporBasın Merkezi 

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com