Bizi Takip Edin

SPOR

17 Ocak Perşembe TV’de maçlar

Umut Doğan Yıldız

-

 

17 Ocak Perşembe TV’de hangi maçlar var? İşte bugünün spor listesi, maç saatleri ve spor programları.

11:00 BeIN Haber – beIN Manşet

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

13:00 BeIN Haber – Gün Ortası

14:00 BeIN Haber – VAR Özel

14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu

15:00 A Spor – Spor Gündemi

15:00 Tivibu Spor – Transfer Market

18:00 TRT Spor – Spor Akşamı

18:30 A Spor – A.Alanyaspor – Kasımpaşa (Canlı)

20:00 Tivibu Spor – TV Molası

Ümraniyespor – Fenerbahçe maçı hangi kanalda saat kaçta?

20:30 ATV – Ümraniyespor – Fenerbahçe (Canlı)

20:30 A Spor – Transfer Raporu

22:15 A SporTürkiye’nin Kupası (Futbol)

23:00 TRT Spor – Transfer Günlüğü

23:00 A Spor – Son Sayfa

23:15 Tivibu Spor – Her Gece Spor

SPOR

Türk sporcular Rusya’ya gidiyor

Umut Doğan Yıldız

-

Rusya’nın Krasnoyarsk kentinde 2-12 Mart tarihlerinde düzenlenecek 29. Kış Üniversite Oyunları için Türkiye’yi 14 sporcu temsil edecek.

29. Kış Üniversite Oyunları, 2-12 Mart tarihlerinde Rusya’nın Krasnoyarsk kentinde yapılacak.

Üniversite Sporları Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Türkiye’yi oyunlarda alp disiplini, kayaklı koşu, artistik buz pateni ve kısa mesafe sürat pateni olmak üzere 4 branşta, 9’u erkek toplam 14 sporcu temsil edecek.

Bu yıl 29’uncusu düzenlenecek oyunlarda ülkemizi temsil edecek sporcularımızın isimleri şu şekilde:

Kayaklı koşu: Hamza Dursun, Ömer Ayçiçek, Ayşenur Duman, Zozan Malkaç

Alp disiplini: Nihat Enes Limon, Özlem Çarıkçıoğlu, Kaan Şamgul, Sıla Kara

Kısa mesafe sürat pateni: Davut Tahtacı, Fırat Yardımcı, Fatih Aydem, Tunay Şimşek

Artistik buz pateni: Burak Demirboğa, Sinem Kuyucu

Devamı

SPOR

21 Şubat Perşembe TV’de maçlar

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 21 Şubat Perşembe. İşte bu akşamın maçları ve TV’de spor programları.

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 BeIN Haber – beIN Manşet

13:00 BeIN Haber – Gün Ortası

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

20:00 A Spor – Avrupa Ligi Özel

20:55 beIN Sports 1 – Zenit – Fenerbahe (CANLI)

20:55 A Spor – Skorbord

20:55 beIN Sports 4 – Arsenal – BATE (CANLI)

20:55 beIN Sports MAX 1 – Valencia – Celtic (CANLI)

20:55 beIN Sports MAX 2 – Napoli – Zürih (CANLI)

22:45 A Spor – Avrupa Ligi Özel

Devamı

SPOR

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 tur

Umut Doğan Yıldız

-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı turnuvasında bugün ve yarın yapılacak 4 karşılaşmayla son 16 turu ilk ayağı tamamlanacak.

19 Şubat:

Olympique Lyon (Fransa) – Barcelona (İspanya)

Liverpool (İngiltere) – Bayern Münih (Almanya)

20 Şubat:

Atletico Madrid (İspanya) – Juventus (İtalya)

Schalke 04 (Almanya) – Manchester City (İngiltere)

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com