Bizi Takip Edin

SPOR

14 Şubat TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bugün 14 Şubat. İşte bugünün maçları ve spor programları.

10:00 TRT Spor – Yeni Gün

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

13:00 beIN Sports Haber – Gün Ortası

15:00 A Spor – Spor Gündemi

Galatasaray – Benfika maçı hangi kanalda, saat kaçta?

20:55  beIN SPORTS 1 – Galatasaray – Benfica

20:55 beIN SPORTS HD 3 – BATE – Arsenal

20:55 beIN SPORTS HD 2 – Lazio – Sevilla

20:55 beIN SPORTS MAX HD 1 – Olympiakos – Dinamo Kiev

20:55 beIN SPORTS MAX HD 2 – Rennes – Real Betis

20:55 beIN SPORTS HD 4 – Rapid Wien – Inter

23:00 beIN SPORTS MAX HD 2 – Sporting Lizbon – Villarreal

23:00  beIN SPORTS HD 4 – Celtic – Valencia

SPOR

Türk sporcular Rusya’ya gidiyor

Umut Doğan Yıldız

-

Rusya’nın Krasnoyarsk kentinde 2-12 Mart tarihlerinde düzenlenecek 29. Kış Üniversite Oyunları için Türkiye’yi 14 sporcu temsil edecek.

29. Kış Üniversite Oyunları, 2-12 Mart tarihlerinde Rusya’nın Krasnoyarsk kentinde yapılacak.

Üniversite Sporları Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Türkiye’yi oyunlarda alp disiplini, kayaklı koşu, artistik buz pateni ve kısa mesafe sürat pateni olmak üzere 4 branşta, 9’u erkek toplam 14 sporcu temsil edecek.

Bu yıl 29’uncusu düzenlenecek oyunlarda ülkemizi temsil edecek sporcularımızın isimleri şu şekilde:

Kayaklı koşu: Hamza Dursun, Ömer Ayçiçek, Ayşenur Duman, Zozan Malkaç

Alp disiplini: Nihat Enes Limon, Özlem Çarıkçıoğlu, Kaan Şamgul, Sıla Kara

Kısa mesafe sürat pateni: Davut Tahtacı, Fırat Yardımcı, Fatih Aydem, Tunay Şimşek

Artistik buz pateni: Burak Demirboğa, Sinem Kuyucu

Devamı

SPOR

21 Şubat Perşembe TV’de maçlar

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 21 Şubat Perşembe. İşte bu akşamın maçları ve TV’de spor programları.

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 BeIN Haber – beIN Manşet

13:00 BeIN Haber – Gün Ortası

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

20:00 A Spor – Avrupa Ligi Özel

20:55 beIN Sports 1 – Zenit – Fenerbahe (CANLI)

20:55 A Spor – Skorbord

20:55 beIN Sports 4 – Arsenal – BATE (CANLI)

20:55 beIN Sports MAX 1 – Valencia – Celtic (CANLI)

20:55 beIN Sports MAX 2 – Napoli – Zürih (CANLI)

22:45 A Spor – Avrupa Ligi Özel

Devamı

SPOR

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 tur

Umut Doğan Yıldız

-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı turnuvasında bugün ve yarın yapılacak 4 karşılaşmayla son 16 turu ilk ayağı tamamlanacak.

19 Şubat:

Olympique Lyon (Fransa) – Barcelona (İspanya)

Liverpool (İngiltere) – Bayern Münih (Almanya)

20 Şubat:

Atletico Madrid (İspanya) – Juventus (İtalya)

Schalke 04 (Almanya) – Manchester City (İngiltere)

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com