Bizi Takip Edin

SPOR

14 Mayıs Salı TV’de maçlar

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bugün 14 Mayıs Salı. İşte bugünün maçları ve spor programları.

07:00 A Spor – Sabah Sporu
07:00 TRT Spor – İlk Baskı
07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün
10:00 TRT Spor – Spor Dünyası
10:00 A Spor – Süper Lig Raporu
10:15 NTV – Sporun Not Defteri
11:00 TRT Spor – Spor Manşet
11:00 A Spor – Spor Ajansı
11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet
13:00 beIN Sports Haber – beIN Gün Ortası
13:00 TRT Spor – Spor Bülteni
14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu
15:00 A Spor – Spor Gündemi
16:00 TRT Spor – Haber Saati
16:40 TRT Spor – Gündem Futbol
18:00 beIN Sports Haber – beIN Ana Haber
18:00 TRT Spor – Spor Akşamı
19:00 TRT Spor – Hedef Süper Lig
20:00 A Spor – Türkiye’nin Kupası
20:45 TRT Spor – Aktüel Futbol
21:00 A Spor – 90’a
22:00 TRT Spor – Almanya’dan Futbol
23:45 TRT Spor – Spor Artı

SPOR

Grekoromen Güreş Milli Takımı’ndan rekor

Umut Doğan Yıldız

-

Grekoromen Güreş Milli Takımı, Matteo Pellicone Memorial Turnuvası’nda 3 altın, 4 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 10 madalyaile şampiyon oldu.

Takım halinde milli takımımızın şampiyon olduğu turnuvada, Macaristan 1 altın, 4 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya ile ikinci, Güney Kore 2 altın ve 3 bronz olmak üzere 5 madalya ile üçüncü, Rusya ise 2 altın ve 1 bronz olmak üzere 3 madalya ile dördüncü sırada yer aldı.

Devamı

SPOR

Makaralı Yay Milli Takımımız finalde

Umut Doğan Yıldız

-

Makaralı Yay Erkek Milli Takımı, Okçuluk Dünya Kupası 3. ayak yarışmalarında finale çıktı.

Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde devam eden organizasyonda Evren Çağıran, Süleyman Araz ve Muhammed Yetim’den oluşan Makaralı Yay Erkek Milli Takımı, son 16 turunda Tayvan’ı 238-230, çeyrek finalde ABD’yi 236-235, yarı finalde de Hindistan’ı 234-233 geçerek adını finale yazdırdı.

Milli takım, finalde Danimarka ile 25 Mayıs Cumartesi günü karşılaşacak.

Devamı

SPOR

Milliler Sırbistan’ı 3-0 yendi

Umut Doğan Yıldız

-

2019 FIVB Voleybol Uluslar Ligi’nde mücadele eden A Milli Kadın Takımı, ilk haftanın üçüncü ve son maçında Sırbistan’ı 3-0 mağlup etti.

Ligin Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen ilk haftasının son maçında ev sahibi ülke ile karşılaşan A Milli Takım, rakibini 25-19, 25-23 ve 25-20’lik setlerle 3-0 yenerek turnuvada üçte üç yaptı.

TVF Başkent Voleybol Salonu’nun ev sahipliği yapacağı ikinci haftada milli takımın maç programı şöyle:

28 Mayıs Salı:

17.30 Türkiye-Japonya

29 Mayıs Çarşamba:

17.30 Almanya-Türkiye

30 Mayıs Perşembe:

17.30 Türkiye-Rusya


Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com