Bizi Takip Edin

SPOR

12 Nisan Perşembe TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bugün 12 Nisan Perşembe. İşte bugünün maçları ve spor programları.

07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün

07:00 TRT Spor – İlk Baskı

07:00 A Spor – Sabah Sporu

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:30 TRT Spor – Gündem Futbol

20:30 TRT Spor – Basın Merkezi

21:00 TRT Spor – Futbol Meydanı

22:00 beIN Sports 1 – Napoli – Arsenal (CANLI)

22:00 beIN Sports 2 – Chelsea – Slavia Prag (CANLI)

22:00 beIN Sports MAX 1 – Eintracht Frankfurt – Benfica (CANLI)

22:00 beIN Sports MAX 2 – Valencia – Villarreal (CANLI)

23:00 A Spor – Son Sayfa

23:00 TRT Spor – Aktüel Futbol

SPOR

Grekoromen Güreş Milli Takımı’ndan rekor

Umut Doğan Yıldız

-

Grekoromen Güreş Milli Takımı, Matteo Pellicone Memorial Turnuvası’nda 3 altın, 4 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 10 madalyaile şampiyon oldu.

Takım halinde milli takımımızın şampiyon olduğu turnuvada, Macaristan 1 altın, 4 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya ile ikinci, Güney Kore 2 altın ve 3 bronz olmak üzere 5 madalya ile üçüncü, Rusya ise 2 altın ve 1 bronz olmak üzere 3 madalya ile dördüncü sırada yer aldı.

Devamı

SPOR

Makaralı Yay Milli Takımımız finalde

Umut Doğan Yıldız

-

Makaralı Yay Erkek Milli Takımı, Okçuluk Dünya Kupası 3. ayak yarışmalarında finale çıktı.

Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde devam eden organizasyonda Evren Çağıran, Süleyman Araz ve Muhammed Yetim’den oluşan Makaralı Yay Erkek Milli Takımı, son 16 turunda Tayvan’ı 238-230, çeyrek finalde ABD’yi 236-235, yarı finalde de Hindistan’ı 234-233 geçerek adını finale yazdırdı.

Milli takım, finalde Danimarka ile 25 Mayıs Cumartesi günü karşılaşacak.

Devamı

SPOR

Milliler Sırbistan’ı 3-0 yendi

Umut Doğan Yıldız

-

2019 FIVB Voleybol Uluslar Ligi’nde mücadele eden A Milli Kadın Takımı, ilk haftanın üçüncü ve son maçında Sırbistan’ı 3-0 mağlup etti.

Ligin Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen ilk haftasının son maçında ev sahibi ülke ile karşılaşan A Milli Takım, rakibini 25-19, 25-23 ve 25-20’lik setlerle 3-0 yenerek turnuvada üçte üç yaptı.

TVF Başkent Voleybol Salonu’nun ev sahipliği yapacağı ikinci haftada milli takımın maç programı şöyle:

28 Mayıs Salı:

17.30 Türkiye-Japonya

29 Mayıs Çarşamba:

17.30 Almanya-Türkiye

30 Mayıs Perşembe:

17.30 Türkiye-Rusya


Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com