Bizi Takip Edin

SPOR

12 Aralık Tv’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bugün 12 Aralık Çarşamba ve günün en merak edilen sorusu: Bugün Tv’de hangi maçlar var, hangi spor programları var?

10:00 Tivibu Spor – Her Sabah Spor 

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı 

13:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu 

14:00 A Spor – Gün Ortası 

14:00 Tivibu Spor – Her Gün Spor 

15:00 A Spor – Spor Gündemi 

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol 

17:00 BJKTV – Şenol Güneş Basın Toplantısı (Canlı)

18:00 Tivibu Spor – Her Akşam Spor 

18:00 FB TV – Erwin Koeman Basın Toplantısı (Canlı)

20:00 TRT Spor – Spor Akşamı 

20:55 beIN Sports 1 – Viktoria Plzen – Roma (Canlı)

20:55 beIN Sports 2 – Real Madrid – CSKA Moskova (Canlı)

21:00 A Spor – Futbol A 

22:00 TRT Spor – Futbol Aklı 

23:00 Tivibu Spor – Her Gece Spor 

23:00 A Spor – Son Sayfa 

23:00 beIN Sports 4 – Shakhtar Donetsk – Lyon (Canlı)

23:00 beIN Sports 3 – Manchester City – Hoffenheim (Canlı)

23:00 beIN Sports 2 – Valencia – Manchester Utd (Canlı

23:00 beIN MAX2 – Benfica – AEK (Canlı)

23:00 beIN MAX1 – Young Boys – Juventus (Canlı)

23:00 beIN Sports 1 – Ajax – Bayern Münih (Canlı)

23:30 TRT Spor – Spor Artı 

SPOR

Süper Lig’de 30. hafta maçları

Umut Doğan Yıldız

-

Spor Toto Süper Lig’de heyecan 30. hafta maçları ile devam ediyor. İşte maç programı.

Süper Ligde 30. haftada oynanacak maçların programı şöyle:

26 Nisan Cuma:

20.30 Medipol Başakşehir-Göztepe (3.İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

27 Nisan Cumartesi:

16.00 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor (Çaykur Didi)

16.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Antalya)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)

28 Nisan Pazar:

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor-Akhisarspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Beşiktaş-MKE Ankaragücü (Vodafone Park)

29 Nisan Pazartesi:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)

20.00 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye)

Devamı

SPOR

24 Nisan Çarşamba TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 24 Nisan Çarşamba. İşte bugünün maçları ve spor programları.

10:45 TRT Spor – Süper Lig Panorama

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:00 TRT Spor – Gündem Futbol

20:00 A Spor – Akhisarspor – Ümraniyespor (Ziraat Türkiye Kupası)

20:30 beIN Sports 1 – A.Madrid – Valencia

21:00 S Sport – Premier Panorama

21:40 TRT Spor – Milan – Lazio (İtalya Kupası)

21:45 beIN Sports 2 – Wolverhampton – Arsenal

22:00 S Sport – Manchester United – Manchester City

22:30 beIN Sports 1 – Levante – R.Betis

23:30 TRT Spor – Premier Futbol

Devamı

SPOR

22 Nisan Pazartesi TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 22 Nisan Pazartesi. Bugün de dopdolu bir listeyle karşınızdayız. İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

07:00 TRT Spor – İlk Baskı

07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün

07:00 A Spor – Sabah Sporu

10:00 A Spor – Taraftar Konuşuyor

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu

14:30 beIN Sports 2 – Portsmouth – Coventry (CANLI)

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

17:00 beIN Sports 1 – Stoke City – Norwich City (CANLI)

17:00 beIN Sports 2 – Oldham – Mansfield (CANLI)

18:30 TRT Spor – Futbol Anadolu

19:00 beIN Sports MAX 1 – Balıkesirspor – Karabükspor (CANLI)

19:00 beIN Sports Haber – beIN Final

19:15 beIN Sports 4 – Brentford – Leeds United (CANLI)

20:00 beIN Sports 1 – Sivasspor – Beşiktaş (CANLI)

20:00 beIN Sports 2 – Napoli – Atalanta (CANLI)

20:00 A Spor – Skorbord

21:30 S Sport 2 – Wolfsburg – Eintracht Frankfurt (CANLI)

21:45 beIN Sports Haber – Haftanın Gündemi

21:45 beIN Sports MAX 1 – Paris FC – Valenciennes (CANLI)

22:00 TRT Spor – Yüz Yüze Futbol

22:00 A Spor – Takım Oyunu

22:00 S Sport – Chelsea – Burnley (CANLI)

23:45 TRT Spor – Spor Artı

23:45 Beyaz TV – Derin Futbol

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com