YEPYENİ BİR ATIŞTIRMALIK: AYTAÇ KEYİFLİ ET LOKMALARI

Aytaç geleneksel kurutulmuş eti yeniden yorumlayarak yepyeni bir atıştırmalığa dönüştürdü. Sade, karabiberli ve kekikli üç çeşidi piyasaya sunulan Aytaç Keyifli Et Lokmaları, her an her yerde yenmeye hazır…

aytac-keyifli-et-lokmalari-mh

Aytaç’ın yeni ürünü Keyifli Et Lokmaları, tüketiciyi yüksek proteinli atıştırmalık olan kurutulmuş et ile tanıştırıyor. Geleneksel kurutulmuş eti yeniden yorumlayan Aytaç, her an yanınızda taşıyabileceğiniz özgün bir atıştırmalık sunuyor.

mh-aytac-et

Pratik Tarif

Kuru eti sadece ara öğün olarak tüketmekle kalmayıp, pratik bir ana öğün olarak salatalara ekleyip yiyebilirsiniz.

aytac-mh

Pratik Paket Tasarımı

Aytaç Keyifli Et Lokmaları, Aytaç Çiftliği’nde yetiştirilen danaların en lezzetli ve değerli yerinden alınan taze etin kurutulması ve baharat eklenmesiyle üretiliyor.

Tamamen Türk damak tadına uyarlanarak üretilen ve yüksek protein içeren sağlıklı ve doyurucu kurutulmuş et, ara öğün olarak günlük beslenme düzeninizi de tamamlayacak. Kuru eti her gün bir ara öğün gibi yiyebilirsiniz. Egzersiz sonrası yediğinizde, yanında küçük bir parça tahıllı kraker de yiyerek kas yapılanmasına ekstra katkı sağlayabilirsiniz. Proteini lifle zenginleştirmek isterseniz de yanında bir parça meyve yiyebilirsiniz.

Pratik açılıp kapanan paketi sayesinde yanınızda, her an her yerde yiyebileceğiniz lezzetli bir atıştırmalık olacak. Aytaç Keyifli Et Lokmaları’nı çantanızda ya da ofis çekmecenizde rahatlıkla bulundurabilirsiniz.


You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!