Bizi Takip Edin

FITNESS

Tüm zamanların en iyi yağ yakma egzersizlerinden biri artık daha da etkili

-

Video yükleniyor

Bu varyasyon skater jump‘ın steroid almış hali gibi!

Skater jump Men’s Health Fitness Direktörü BJ Gaddour‘un favori yağ yakma egzersizlerinden biri.

Gaddour’a göre hareket sadece tonlarca kalori yakmıyor; aynı zamanda atletik kabiliyetinizi geliştiriyor, dizlerinizi zorlamıyor ve kalça kaslarınızı güçlendiriyor.

Gaddour’un videoda gösterdiği gibi, dizlerinize bir mini band sarmak, harekete seviye atlatıyor. Yanları sıçrarken bantı dışarıya doğru itmek için kalça kaslarınızı çalıştırmak durumunda olacaksınız. Emin olun o kaslar çalışacak çünkü birkaç tekrardan sonra yanmayı hissetmeye başlayacaksınız.

Bir kardiyo gününde hareketi 5 ila 10 raund arası, 30 saniye çalışıp, 30 saniye durarak gerçekleştirin. Ya da antrenmanlarınızın sonuna bir yağ yakma seansı olarak ekleyin.

 

FITNESS

Spor yapmak için en uygun zaman?

Umut Doğan Yıldız

-

Egzersizden etkili sonuç almak için hangi zaman aralıklarıyla yapmak gerekiyor? Spor yapmak için en uygun zaman nedir?

Egzersiz zamanlaması, birçok faktöre bağlı olarak değişir. Bilimsel araştırmalarda sabah saatlerinde yapılan egzersizlerin daha fazla metabolizma hızlandırdığı, diğer saatlere nazaran gün içinde daha enerjik hissettirdiği ve gece uykusunun kalitesini arttırdığı yönünde bulgulara ulaşılmış. Vücudu dinlendirme açısından, üç aylık programlarda ortalama iki haftalık dinlenme süreci olur. Bu süreç, kişinin hem egzersizden kopmaması hem de psikolojik ve metabolik yenilenmesi için optimal olarak kabul görür. Haftada dört gün aktif egzersiz yapmak ise genel olarak yeterlidir.

Devamı

FITNESS

Brittany Perille Yobe kimdir?

Umut Doğan Yıldız

-

Fitness eğitmeni Brittany Perille Yobe, en fit kadınlar dosyamızın bugünkü konuğu oldu.

Brittany Perille Yobe kimdir?

Kişisel fitness antrenörü olan Brittany Perille Yobe 1989 doğumlu ve California’da yaşıyor. Ünlü fitness fenomeninin en ünlü özelliği ise fotoğrafların hemen hemen hepsinde yüzünü saklaması.

 

      

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Giving this all I got 😤 Who else absolutely loves training shoulders 🙋🏼‍♀️😍? Here is the first part of my lift 👇🏼 . Db Single Arm Lateral Lift- pushing myself with 25 lbs. Using a little more momentum that I would if I stayed at 20 lbs but I will get a grip on the control in a couple weeks 😓. Db Rotator Cuff- wasn’t planning on doing a demo with 15 lbs because again I. WAS. DYING 🤮. My camera man @raalhanna was pushing me 👍🏻🤢. Did you catch the head shake “I can’t!” 😂🙈 BUT I apparently could because I didn’t quit and SS. It with 👇🏼 Db Lateral Lifts- my medial delts were shot by the end of my sess 😣. PART 2 coming tomorrow! *I know the “circus tits” 🤸🏻‍♀️(my husband calls them this 😂🤦🏼‍♀️) are 😳 but I want to wear my pre-preg workout tops again soo if it bothers you simply unfollow me 🤷🏼‍♀️👍🏻. #NursingMama . Click the link in my bio for the Supps I take 💪🏻 @legionath My Personal Programs-www.BrittanyPerille.com

BRITTANY PERILLE YOBE ♡ (@brittanyperilleee)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Special delivery for ya GLUTES!!🍑 👋🏻 SWIPE for Band Exercises you must be doing when you train booty! 👌🏻 🌪SUPERSET each exercise 🌪 •1st Exercise- Banded Lateral Walks •2nd Exercise-Banded Squatting Abductions •3rd Exercise- Banded Box Hip Abduction •4th Exercise- Banded Box Hip Extension •5th Exercise- Banded #4 Crossed Leg Lift Using the @THEXBANDS!!! I have tried so many different brands of resistance bands and I have FINALLY found the perfect brand to compliment my programs and style of training 😩🙌🏼. I have never had a band slip or snap. Good luck chewing through these bands Ryze👶🏼 😂🤦🏼‍♀️. I can’t even tell you how many times I have snapped bands (multiple other brands) at the gym because he 👶🏼 snuck into my gym bag and chewed on them 🤦🏼‍♀️😷 Resistance Bands Discount Code:”Brittany10” . Click the link in my bio for the Whey+ Protein I drink immediately after every single lift! Code: “Brittany10” @legionath

BRITTANY PERILLE YOBE ♡ (@brittanyperilleee)’in paylaştığı bir gönderi ()

Devamı

FITNESS

Yogi kadınlar: Claire Fountain

Umut Doğan Yıldız

-

En fit kadınlar dosyamızı yogi kadınlar alanını da kapsayacak şekilde genişlettik. İşte karşınızda instagram fenomeni bir yogi: Claire Fountain

Yoga sevenlerin ve yapanların mutlaka takip etmesi gereken Claire Fountain, instagramda hem video hem de bol bol fotoğraf paylaşıyor.

Diğer yoga yapan kadınlara kıyasya biraz hüzünlü bir tavrı olan Claire Fountain, bu tavrıyla da diğer hesaplara göre kendine bir özgünlük katıyor.

Claire Fountain’ın hesabında 194 bin takipçi bulunuyor.

         

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#flashbackfriday. Been about it. What an interesting journey it’s been. Where were you in Aug 2016? It’s always nice to get perspective from the place of what was, what is, and what will be.

cb. / claire fountain (@cbquality)’in paylaştığı bir gönderi ()

Devamı

Popüler