SEKS GÜCÜNÜ ARTIRAN YİYECEKLER

Erkekler hem yemeyi hem de seksi severler. Neyse ki ikisini birleştirmenin de bir yolu var.

 

0

Seksle ilgili ne sorununuz olduğu önemli değil. İster gücünüzü kaybetmiş ister kan dolaşımınızla ilgili bir problem yaşıyor olun, beslenme düzeninize aşağıdaki besinleri ekleyerek bu şartları değiştirmeniz mümkün. Yani bugün yediklerinizi değiştirirseniz, bundan sonra daha iyi bir seks hayatınız olur!

1 (1)

Performans kaygısından kurtulmak için

Yumurta:Onunla üçüncü randevunuza çıkacaksınız ve sinirler haliyle çok gergin. Sinirlerinizi yatıştırmak için yiyeceklere güvenin. Randevunuzun olduğu günün sabahı yumurta yiyin, çünkü yumurta seks gücünüzü yüksek tutacak ve zihninizi stresten kurtaracak iyi bir B vitamini kaynağıdır. Ne zaman kendinizi gergin ve stresli hissetseniz, vücudunuzda ilk tükenen madde B vitamini olur. Bu vitamin seviyesini yüksek tutarak yataktaki performansınızı hiç paniğe kapılmadan artırabilirsiniz.

2

Sperm sayınızı artırmak için

Ciğer: Kulağa pek seksi gelmediğinin farkındayız, ancak üreme yeteneğinizi bu kadar artıran ve A vitamini deposu olan başka bir yiyecek yok. Her gün yeteri kadar A vitamini alan erkekler, daha fazla sperm üretimine ve daha yüksek bir performansa sahip oluyorlar. Vücudunuzdaki A vitamini seviyesi azaldığında ise sperm üretimi de çok belirgin bir şekilde düşüşe geçiyor. Vücudunuzun her boşalmada 5 miligram (günlük gereksiniminizin üçte biri) çinko kaybettiğini de ekler ve ciğerin aynı zamanda mükemmel bir çinko deposu olduğunu da söylersek, konunun önemi daha bir netleşecektir.

3

İsabetli bir atış sağlamak için

Şeftali:Yeteri kadar C vitamini alamayan erkekler daha düşük kalitede sperm üretirler. Teksas Üniversitesi bilim insanları günde en az 200 miligram C vitamini alan erkeklerin daha yüksek sayıda sperm ürettiklerini söylüyor. C vitamini aynı şekilde spermlerinizin yığılmasını engelleyerek, ufaklıkların yumurtaya ulaşma şanslarını da yükseltiyor. Portakal her ne kadar iyi bir C vitamini deposu olarak bilinse de donmuş şeftali daha zekice bir seçim. Dondurucunuzda kahvaltılık gevreğinize ya da soğuk içeceklerinize eklemek için bir torba dilimlenmiş şeftali bulundurun, zira uzmanlara göre bu şekilde tazesinden daha çok C vitamini almış oluyorsunuz.

4

Ereksiyonu korumak için

Yaban mersini: İlaçları unutun. Doğa ananın bu mavi güç kaynağı sizin için çok daha iyi. Yaban mersini ereksiyon problemi olan erkekler için en iyi besin kaynaklarından biridir. Zira, fazla kolesterol arter duvarları boyunca depolanmadan önce yaban mersini fazla kolesterolü sindirim sisteminizden atmaya yarayan çözülebilir liflerle doludur. Dahası kan damarlarınızı rahatlatıp dolaşımı iyileştirecek bileşikler açısından da zengindir. Düşük kolesterol ve daha iyi bir dolaşımın faydası ne midir? Penise ne kadar fazla kan giderse, yaşlanmış olsanız bile daha sert ereksiyonlar yaşayabilirsiniz.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!