KIR ZİNCİRLERİNİ

Kadınlara “Gelmiş geçmiş yaşadığınız en muhteşem seks nasıldı?” diye sorduk. Güzel haber: Hiçbiri misyoner pozisyonunda geçmiyor. Yani teklif etmeye çekindiğiniz şeyleri, onlar dört gözle bekliyor.

Teslim olma. Teşhir. Domine edilme, risk, ısrar. Hayatları boyunca yaşadıkları en erotik deneyimin sorulduğu kadınların cevaplarında öne çıkan ortak özellikler bunlar oldu. Mükemmel seks tanımlarında da benzerlikler var: Bir an önce sevişmezlerse öleceklermiş gibi hareket etmişlerdi; sertti; yenilikçiydi; kendilerini özgüvenli hissetmişlerdi; kontrol onlardaydı, elleri kolları bağlandığında bile.

Bu cevaplar bize ne söylüyor? Uzmanların tüm bunları kapsayan bir teorisi var: Tutku ilkel bir istenç. Teşhircilik üzerine bir araştırma yapan ve Sexuality & Culture dergisinde yayımlatan Dr. Matthew Jones şöyle açıklıyor: “Göçebe kavimlerin zamanında seks muhtemelen toplum içinde yapılan bir eylemdi. Mahremiyet kavramı henüz gelişmemişti; insanlar birlikte avlanıyor, birlikte yiyor, birlikte seks yapıyordu. Teşhirci dürtülerin nedeni o günlere dayanıyor olabilir.”

Kadınlar üstlerindeki hayvan postlarını atıp iç çamaşırlarına büründükçe, seks konusunda daha üstü kapalı davranmaya başladılar. Gizli heyecanlar daha eğlenceli gelir oldu. Ama bugün şanslı gününüzdesiniz, şehvetlerini doruğa çıkaran şeyleri açık seçik anlatmaya ikna ettik. Duyduğumuz şeyleri uygulamaya koyma tüyoları da bizden, notlarınızı alın.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!