mens health

KADINLAR (GERÇEKTE) NE İSTER?

Sıradan bir kadının canı her gün sevişmek ister. Bir gecelik ilişkinin imkânsız olduğunu düşünmez. Ve yatakta daha vahşi olmayı arzular. 

İşte bunları gerçekleştirmenin yolları…

Herkes seksten zevk alır ama çok az kişi seks hakkında rahatça konuşabilir.

Dünyanın farklı yerlerinde, farklı kültürlere mensup kişiler üzerinde yapılan tüm araştırmalar karşımıza aynı sonucu çıkarıyor: iletişimsizlik yatak odasındaki en büyük problem, en azından erkekler için. Kadınlara göre en büyük problemler ise sırasıyla ön sevişmenin az olması ve iletişimsizlik. Bu nedenle her iki cinsi kapsayan derin bir araştırma yaptık ve bu problemlere ortak bir çözüm bulmaya çalıştık. 6000 erkek ve kadın bize gerçekten nelerden hoşlandıklarını, nelerden nefret ettiklerini, neleri denediklerini ve neleri denemeyi hayal ettiklerini anlattı. Karşımıza çıkan sonuçlar şaşırtıcıydı; Verdikleri cevaplarla, kadınların da erkekler kadar istekli ve vahşi olabileceğini öğrendik. Araştırmamız, sadece kadınların bilinçaltlarındaki kirli detayları ortaya çıkarmakla kalmıyor, uzman tavsiyeleriyle birlikte kadınlara istediklerini vermeniz ve onları gerçekten mutlu etmeniz için adeta bir kullanım kılavuzuna dönüşüyor. Haydi, elinizi çabuk tutun, kaybedecek hiçbir şeyiniz yok!

 

Onu anında tahrik edin

1 / 31

 

Kadınlar, esasında erkekler kadar sekse düşkündür fakat bunu belli etmezler. Uzmanlar kadınların ilk adımı atma konusunda utangaç olduklarından, kendilerini çok iyi ifade edemediklerini söylüyor. Erkeklerin %66’sı da kadınların daha az utangaç olmalarını istediklerini ekliyor. Peki ya onun kabuğunu kırmasını nasıl sağlarsınız? Tabii ki tatlı dille… Onu, kendisiyle çelişmesini sağlayacak şekilde ayartın, onu sopanın ucundaki tüyü yakalamaya çalışan kedi gibi hayal edin. Örneğin onu nefessiz bırakana kadar öpün ve bir anda durun. Ya da belinden kavrayıp kendinize çekin, bacaklarınız birbirine değsin ve bir anda uzaklaşın. Böylelikle ona bir sonraki adıma hazır ve istekli olduğunuzu ama kararın ona bağlı olduğunu hissettireceksiniz ve bir sonraki taarruzunuzda kesinlikle karşılık bulacaksınız.

Paylaş...Facebook13Twitter1Google+0Pinterest0tumblrEmail
 

BİZİ TAKİP EDİN

EG(300x250)

FITNESS

SEKS & İLİŞKİLER

SAĞLIK

BESLENME & ZAYIFLAMA

 Yeni Antrenmanlar

 

 Uzman Görüşü

 

 Kazananlar Kulubü

 

 Makaleler

 

 SlideShow

 

 Seks İpuçları

 

 MH Kadını

 

 Komşu Kızı

 

 SlideShow

 

 Makaleler

 

 SlideShow

 

 

 Makaleler

 

 Takviyeler

 

 Sağlıklı Tarifler

 

 Diyet

 

 Uzman Görüşü

 

 SlideShow

 

 

YAŞAM

STİL & BAKIM

VİDEO

 

 Otomobil

 

 Ofis Politikası

 

 MH Haberler

 

 Spa

 

 

 

 Yeni Çıkanlar

 

 Bakım

 

 Stil İpuçları

 

 Uzman Görüşü

 

 Fitness Videoları

 

 Beslenme Videoları

 

WOMEN'S HEALTH |  MARIE CLAIRE |  MARIE CLAIRE MAISON |  ERKEXENGEL |  NEWBEAUTY |  HAYATIMDA BEBEK VAR |  TRENDSETTER İSTANBUL

© 2010 MAYA İLETİŞİM | Designed and Developed by Seda ÖZCAN Powered by MayaDijital