EN ÇOK SEVİLEN 5 İZOLE PROTEİN TOZU

 

 


İzole protein tozları, imalat sürecinde konsantre protein tozlarından farklı süreçlerden geçer ve bu sebeple saflık oranları daha yüksektir. Saflık oranları daha yüksek olduğu için düşük yağ ve karbonhidrata sahip olan izole protein tozları, özellikle de definisyon döneminde olan ve kilo kontrolü sağlamak isteyen sporcular tarafından tercih edilir. Konsantre protein tozlarına göre emilimi de daha hızlı olan izole protein tozları, spor performansınızı artırır, kas gelişimini destekler ve toparlanma sürecinizi hızlandırır.

Sizin için protein7.com sitesinde satışta olan en iyi izole proteinleri inceledik.

1.Weider CFM Whey Protein

30 gramlık servisinde 24,6 gram protein bulunan Weider CFM Whey, CFM filtreleme teknolojisi ve yüzde 100 izole içeriğiyle ihtiyacınız olan proteini kısa sürede kaslarınıza ulaştırma açısından ön plana çıkıyor. Yağ, karbonhidrat ve laktoz oranları sıfıra yakın olan ürün, 30 servislik kutusu ve çilek – çikolata seçenekleriyle de lezzetli bir içim sunuyor.

 weider_cfm_whey2

 

2.Optimum Platinum Hydrowhey

Formülü izole Whey proteinin hidrolize edilerek hazırlanan Optimum Platinum Hydrowhey, hızlı emilimi 9 grama yakın BCAA profiliyle sporculara kas gelişimi için gerekli olan desteği sağlıyor. 39 gramlık servisinde 30 gram protein bulunan Optimum Platinum Hydrowhey, ayrıca laktoz ve kolesterol de içermiyor. Çilek ve çikolata aroma seçenekleri olan ürünün lezzeti de hammaddesi kadar başarılı.

 optimum_nutrition_hydro_whey

3.Hardline Hipro IsoWhey

% 100 izole whey protein oranı ve şekersiz yapısıyla dikkat çeken Hardline Hipro IsoWhey, 25 gramlık servisindeki 22,9 gramlık protein oranıyla kaslarınıza ihtiyacı olan desteği sağlıyor. İzole yapısı ve laktoz içermiyor olması sayesinde hızlı bir şekilde emilen ve içeriğinin yüzde 21’i BCAA amino asitlerinden oluşan Hipro IsoWhey’in yağ oranı ise sadece yüzde 1. 56 servislik bu ürün yağsız kas kütlesini artırmak isteyenler için birebir.

 hardline_hipro

4.Musclepharm Combat %100 Isolate

İçeriğinin yüzde 88.88’i saf ve izole proteinden oluşan Musclepharm Combat %100 Isolate, hızlı emilimi ve glütensiz formülüyle sporcuların kas gelişimi için ihtiyaç duyduğu takviyeyi sağlıyor. Bir kutusunda 88 servis bulunan ve 27 gramlık servisinde 24 gram protein bulunan Musclepharm Combat %100 Isolate, ayrıca karbonhidrat ve şeker içermeyen yapısıyla da diyet dönemindeki sporcuların beklentilerini yerine getiriyor.

 musclepharm_combat_isolate

5.Multipower %100 Whey Isolate

Dünyaca ünlü Alman markası Multipower’ın izole protein ürünü Multipower %100 Whey Isolate, yüzde 86’lık protein ve sıfıra yakın şeker – karbonhidrat oranıyla sporcuların kas kütlesini etkili bir şekilde artırmasına yardımcı oluyor. 30 gramlık servisinde 26 gram protein barındıran Multipower %100 Whey Isolate, yine her serviste 6,5 gramlık BCAA desteği sağlıyor. Özellikle diyet dönemindeki sporcuların tercihi olan ürün, izole yapısı sayesinde çabucak emiliyor.

 multipower_whey_isolate

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Bunları Unutma!